Pyžamový den

Pyžamový den

Pyžamový den na 1. stupni v Otovicích

Ve čtvrtek 25. dubna 2019 připravil žákovský parlament na 1. stupni v Otovicích ...


Pyžamový den na 1. stupni v Otovicích


Akce žákovského parlamentuVe čtvrtek 25. dubna 2019 připravil žákovský parlament na 1. stupni v Otovicích pro žáky legrační Pyžamový den, aby ve škole zažili nejenom učení, ale i zábavu a legraci. Akce byla připravena na základě přání a hlasování žáků. Úkolem jednotlivých tříd bylo v průběhu klasické výuky plnit různé žertíky, úkoly a soutěžit tak mezi třídami. Dále pak připravit si vystoupení na módní přehlídku a zároveň soutěžit o „Nej pyžamáka“. Akce měla také ještě více podpořit již tak dobré vztahy mezi žáky 1. stupně. Zúčastnilo se jí celkem 75 žáků a velice se jim líbila, moc si ji užili a zažili ve škole spoustu legrace. Nejvíce je bavila módní přehlídka a soutěž o „Nej pyžamáka“, závěrečné tancování, vyhodnocování (prezentace a průběh akce ve třídě) a hra v tělocvičně školy. Dále pak připravovat žertíky pro jiné třídy a své učitele. Některým třídám činily problém úkoly související s udržením úplného ticha ve třídě. Všechny třídy nakonec splnily zadané úkoly a dostaly tak sladkou odměnu. Oceňujeme a moc děkujeme všem třídním učitelům, kteří nás v akci podpořili a zapojili se do ní. A co připravíme za akci v dalším školním roce? To rozhodne hlasování v září na celém prvním stupni v Otovicích.

Vypracovala: Mgr. Lenka Šťovíčková a žápaPyžamový den
Pyžamový den
Pyžamový den
Pyžamový den
Pyžamový den
Pyžamový den
Pyžamový den
Pyžamový den
Pyžamový den
Pyžamový den
Pyžamový den
Pyžamový den
Pyžamový den
Pyžamový den
Pyžamový den
Pyžamový den
Pyžamový den