Návštěva Obecního úřadu v Otovicích

Návštěva Obecního úřadu v Otovicích

Návštěva Obecního úřadu v Otovicích

V pondělí 25. března 2019 se žákovský parlament 1. stupně naší školy zúčastnil exkurze na Obecním úřadu v Otovicích...Návštěva Obecního úřadu v Otovicích

V pondělí 25. března 2019 se žákovský parlament 1. stupně naší školy zúčastnil exkurze na Obecním úřadu v Otovicích a měl možnost setkat se a popovídat si se starostkou obce, paní Š. Švecovou. Před setkáním jsme si připravili 16 otázek, na které nám paní starostka velice ochotně a srozumitelně odpověděla. Také jsme se paní starostce představili a sdělili, co je náplní naší práce. Návštěva se nám velice líbila. Získali jsme informace o vzniku naší školy a obecního úřadu, o původu obyvatelstva v obci a o vzniku názvu obce Otovice. Dále jsme se seznámili se systémem a průběhem voleb, se zaměstnanci, kteří na úřadu pracují a zajišťují chod celé obce. Překvapila nás náročnost této práce a také budoucí plány v naší obci. Chtěli bychom poděkovat za umožnění této exkurze, za velmi vřelý přístup ze strany paní starostky a za zodpovězení všech otázek, na které jsme se ptali. V tomto školním roce nás ještě čeká připravit Pyžamový den, o kterém Vám zase napíšeme.

Vypracoval: žákovský parlament a Mgr. Lenka ŠťovíčkováNávštěva Obecní...
Návštěva Obecní...
Návštěva Obecní...
Návštěva Obecní...
Návštěva Obecní...