KPD

KPD

Zápis ze schůzky KPD

Zápis ze schůzky KPD

Zde k nahlédnutí zápis ze schůzky KPD - Stáhnout

Kontaktní informace

IČO 497 54 891

Pracoviště Sadov, Sadov čp.32

telefon: 353 590 132

e-mail: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.Pracoviště Otovice, Děpoltovická 71

telefon: 353 567 165

e-mail: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Složení rady KPD

Složení rady KPD:

Stanislav Kadlec - předseda (e-mail: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.)

Anna Procházková - hospodář

Radomíra Suraová -kontrolor

Členové:

Barbora Brettová

Jana Kociánová

Klub přátel dětí při ZŠ a MŠ Regionu Karlovarský venkov, z. s.

Klub přátel dětí (KPD) vzniklo z potřeby založit organizaci, která může pořádat akce, jejichž výdělek lze pak použít na financování akcí, které bychom jinak nemohli realizovat -např. Výjezdy do zahraničí se zaměřením na zlepšení jazykové vybavenosti našich žáků, příspěvky na výlety a výjezdy tříd, poznávací zájezdy, příspěvky na školní projekty, příspěvky na činnost školního parlamentu, hrazení dopravy na společné akce všech pracovišť atd..
Pořádání akcí typu školní ples nebo Slavnosti učení je pouze jednou z forem získávání finančních příspěvků, dalším zdrojem jsou sponzorské dary a v neposlední řadě i pravidelné roční příspěvky od vás.
Příspěvek činí 200,-Kč na kalendářní rok. Příspěvek je již několik let ve stejné výši, jedinou změnou v letošním roce je, že se příspěvek platí za každého žáka  na rozdíl od minulých let, kdy se příspěvek hradil na rodinu.
Členství v KPD je samozřejmě dobrovolné, ale pokud členský příspěvek neuhradíte, bude vám při každé akci, na které se bude KPD finančně podílet, předložené vyúčtování/ př. Výlet do Prahy: dopravu hradí KPD, členi KPD platí pouze ostatní výdaje, ti kteří nejsou členy zaplatí 160,-Kč (cena jízdenky do Prahy)+ ostatní výdaje/.
KPD se schází podle potřeby, nejméně však jednou za čtvrt roku. Každá třída má svého zástupce z řad rodičů, který má možnost podílet se na činnosti KPD, veškerá jednání jsou volně přístupná a budeme rádi, pokud se budeme scházet v co největším počtu.
Věříme, že tyto informace pro vás budou přínosné a pomohou vám v rozhodování o členství v KPD.
Veškeré dotazy, podněty a nápady můžete směřovat k vašim zástupcům nebo k třídním učitelům, kteří vás v případě potřeby nakontaktují k dalším kompetentním členům.