Kostel Bor

Kostel Bor

Májové zpívání pro maminky

Tak se jmenoval program, ve kterém děti z 1. - 4. třídy ze Sadova svým ...Májové zpívání pro maminky

Tak se jmenoval program, ve kterém děti z 1. - 4. třídy ze Sadova svým maminkám, babičkám a tetám přednesly básně a zazpívaly několik písniček a obdarovaly je kytičkou a vyrobeným dárečkem. Vystoupení se vydařilo.

Chtěla bych děti pochválit a poděkovat jim i rodičům za účast na vystoupení, které se konalo 9. 5. 2019 v kostele Sv. Máří Magdalény v Boru ve spolupráci s vedením obce Sadov a hudební skupinou Silbegrim. Poděkování patří také panu Ludvíkovi, místostarostovi obce Sadov, za teplý čaj a zázemí pro účinkující a Ondřeji Bednářovi mladšímu i staršímu za úvodní hru na varhany a celé skupině Silbegrim, která přidala několik písní k přání maminkám ke Dni matek.

Těším se na další spolupráci a akce, které spolu s dětmi připravíme.

Mgr. Hana Silovská, třídní učitelka 3.BKostel Bor
Kostel Bor
Kostel Bor
Kostel Bor
Kostel Bor
Kostel Bor
Kostel Bor
Kostel Bor
Kostel Bor
Kostel Bor