Divadlo Jack a Joe

Divadlo Jack a Joe

Divadelní představení Jack and Joe

Dne 14. 3. 2019 se celý druhý stupeň zúčastnil divadelního představení „Jack and Joe“ v LS Thermál.


Dne 14. 3. 2019 se celý druhý stupeň zúčastnil divadelního představení „Jack and Joe“ v LS Thermál. Na představení se žáci důkladně připravili v hodinách anglického jazyka, neboť celé představení bylo vypracováno ve spolupráci s pedagogy anglického jazyka a všichni herci hovořili pouze anglicky. Děj této divadelní hry připomínal známou pohádku o „Slepičce a kohoutkovi“. V anglické verzi se ze zdánlivě neškodné situace v životě dvou bratrů, odehrál postupně vtipný příběh nabitý akcí. Šlo o záchranu života se všemi zápletkami a nečekanými zvraty, které s tím souvisely. Velké množství divadelních postav a vtipné kulisy dodaly divadelní hře dynamiku a žáky i pedagogy vtáhly přímo do děje. Většina žáků zažila příjemný pocit, že hře v anglickém jazyce dobře porozuměla.

Zapsala: RNDr. Zuzana Karafiátová

Divadlo Jack a ...
Divadlo Jack a ...
Divadlo Jack a ...
Divadlo Jack a ...
Divadlo Jack a ...