Mapa školy 2019

Mapa školy 2019

           

INFORMACE O DOTAZNÍKOVÉM ŠETŘENÍ MAPA ŠKOLY

Milí žáci/učitelé/rodiče/zaměstnanci.

Cílem naší školy je, aby se děti do školy těšily a cítily se zde bezpečně, učitelé předávali znalosti a vědomosti s chutí a svou práci měli rádi, aby se provozním zaměstnancům ve škole dobře pracovalo a rodiče byli s výběrem školy pro své děti spokojení. Zda se nám to daří a co bychom případně měli změnit, nám musíte říct vy, kteří jste do chodu školy zapojení. Proto jsme si nechali od společnosti Scio připravit dotazník, který vám předkládáme, a prosíme o jeho vyplnění. Důležité jsou pro nás i vaše třeba i nepříjemné připomínky, nad kterými se tak můžeme zamyslet.

Výsledky zveřejníme na www.skolaplnapohody.cz a na nástěnkách jednotlivých pracovišť a budeme vás o nich informovat.

Šetření probíhá formou tištěného dotazníku, který vám posíláme společně s touto zprávou. Pokud vám tištěná varianta dotazníku nevyhovuje, napište nám na Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.. Zašleme vám přístupy do on-line aplikace.

Za každé dítě ve škole vyplňte vždy jen jeden dotazník. Instrukce k jeho vyplnění jsou uvedeny v hlavičce.

V hlavičce každého dotazníku vyplňte následující informace:

1) kód školy AMNV

2) třída vykřížkovat (např. 1A), u MŠ nevyznačovat.

3) budova (bez ohledu na typ dotazníku) 1 – Sadov, 2 – Otovice, 3 - Hájek

Do kdy: Vyplněný papírový dotazník doručte své škole (předejte v obálce TU nebo vhoďte do schránky na dotazníky) nejpozději do pátku 15. února 2019. Nebo jej pošlete přímo do společnosti Scio na adresu: Scio, Mapa školy, Pobřežní 34, Praha 8, 186 00.

Anonymita: Šetření je připraveno tak, abyste mohli své názory vyjádřit bez obav ze zneužití. Vyplněné papírové dotazníky budou vybírány následujícím způsobem: třídním učitelem v obálce / do schránky na dotazníky, nebo je můžete zaslat přímo společnosti Scio, nebo vyplnit elektronicky.

V případě dotazů jsme vám k dispozici. Děkujeme za vaše názory i vaši pomoc.

Za vedení školy i za Scio vám přejeme hladký průběh šetření a děkujeme za váš názor.