WC galerie

WC galerie

Interaktivní galerie Supermarket WC

V průběhu minulého týdne navštívili žáci druhého stupně interaktivní dílnu v galerii Supermarket WC. Návštěva proběhla v rámci hodin VV.

Tematická dílna byla zaměřena na SVOBODU a NESVOBODU. Žáci se zde během workshopu seznámili s obdobím roku 1968. Lektoři, spolu s historikem Muzea Karlovy Vary Janem Nedvědem, seznámili studenty s historickými fakty nejen obecně, ale s ohledem na místo, kde žijí. Na přednášku žáci navázali tvořivou částí, kdy se pokusili na téma svoboda X nesvoboda vytvořit znaky, hesla, symboly, které pak použili pro tvorbu graffity. Smyslem bylo netradičně přiblížit žákům rok 1968 tak, aby si dokázali představit, co se dělo v jejich zemi, a co prožili jejich prarodiče a najít souvislost s dobou dnešní.

Zapsala Horváthová MarieWC galerie
WC galerie
WC galerie
WC galerie
WC galerie
WC galerie
WC galerie
WC galerie
WC galerie