Noc ve škole 2018

Noc ve škole 2018

NOC VE ŠKOLE

Z pátku 9. 11. na sobotu 10. 11.2018 se pro účastníky keramického kroužku konalo spaní ve škole. S tímto nápadem přišly sami děti, a také si sami zorganizovaly program akce. Po zahájení a debatě o organizaci měly děti malou diskotéku. Poté si připravily slavnostní stůl na večeři vlastní výrobou prostírání a dekorace. Objednali jsme pizzu dle přání každého. Ještě večer proběhla v budově školy hra na schovávanou a také vybíjená v tělocvičně. Po vydatné večeři a večerní hygieně, jsme si z učebny sedmé třídy vytvořily ložnici a v teple spacáků zhlédli společně vybraný film Psí život. Druhý den po snídani, kterou nám rodiče dětí přichystali, jsme se rozdělili na dvě skupiny. První skupina šla tvořit do keramické dílny, druhá trávila čas na počítačích, poté se vystřídali. Závěrem proběhla vybíjená v tělocvičně, úklid a ve 13.00 hodin si rodiče vyzvedli děti domů k obědu. Děti si užily školní prostředí i z jiného pohledu a moc se jim to líbilo. Z mého pohledu to byla velmi vydařená akce. Napsala: J. Hájková.Noc ve škole 20...
Noc ve škole 20...
Noc ve škole 20...
Noc ve škole 20...
Noc ve škole 20...
Noc ve škole 20...
Noc ve škole 20...
Noc ve škole 20...
Noc ve škole 20...