Pojďte se s námi
vzdělávat!

Staňte se součástí našeho kolektivu, nechte své dítě kvalitně studovat, podporujte jeho jazykové znalosti, dbejte na ekologickou výchovu a zdravý životní styl.Poznejte naši školu

Pojďte s námi
do školky!

Vaše dítě s námi stráví vždy den hravě, a přitom se ještě spoustu věcí naučí. Dbáme na rozvoj osobnosti a správnou životosprávu v milém a podnětném prostředí.Poznejte naši školu

Pojďte se s námi
rozvíjet!

Naši zkušení pedagogové se o rozvoj Vašeho dítěte postarají i odpoledne. Kromě školní družiny nabízíme i nejrůznější mimoškolní aktivity, které pomohou Vaší ratolesti v rozvoji svých talentů.Poznejte naši školu

Žákovská knížka

Aktuality a akce

27
01

Olympiáda dětí a mládeže 2020

Olympiáda dětí a mládeže 2020
Blahopřejeme našemu současnému žákovi 7. ročníku Štěpánovi Hlaváčkovi k zisku stříbrné medaile ve snowboardové disciplíně slopetstyle a bronzové medaile ve snowboardcrossu. Dále blahopřejeme naší bývalé žákyni Thee Reichmacherové k zisku zlaté madaile v krasobruslení, Janu Turčinovi, Ivaně a Elišce Česákovým za reprezentaci v akrobatickém lyžování - skicross. 

24
05

Kostel Bor

Májové zpívání pro maminky

Tak se jmenoval program, ve kterém děti z 1. - 4. třídy ze Sadova svým ...

>> Zobrazit všechny novinky

Návštěva Obecního úřadu v Otovicích

V pondělí 25. března 2019 se žákovský parlament 1. stupně naší školy zúčastnil exkurze na Obecním úřadu v Otovicích...Návštěva Obecního úřadu v Otovicích

V pondělí 25. března 2019 se žákovský parlament 1. stupně naší školy zúčastnil exkurze na Obecním úřadu v Otovicích a měl možnost setkat se a popovídat si se starostkou obce, paní Š. Švecovou. Před setkáním jsme si připravili 16 otázek, na které nám paní starostka velice ochotně a srozumitelně odpověděla. Také jsme se paní starostce představili a sdělili, co je náplní naší práce. Návštěva se nám velice líbila. Získali jsme informace o vzniku naší školy a obecního úřadu, o původu obyvatelstva v obci a o vzniku názvu obce Otovice. Dále jsme se seznámili se systémem a průběhem voleb, se zaměstnanci, kteří na úřadu pracují a zajišťují chod celé obce. Překvapila nás náročnost této práce a také budoucí plány v naší obci. Chtěli bychom poděkovat za umožnění této exkurze, za velmi vřelý přístup ze strany paní starostky a za zodpovězení všech otázek, na které jsme se ptali. V tomto školním roce nás ještě čeká připravit Pyžamový den, o kterém Vám zase napíšeme.

Vypracoval: žákovský parlament a Mgr. Lenka ŠťovíčkováNávštěva Obecní...
Návštěva Obecní...
Návštěva Obecní...
Návštěva Obecní...
Návštěva Obecní...