Pojďte se s námi
vzdělávat!

Staňte se součástí našeho kolektivu, nechte své dítě kvalitně studovat, podporujte jeho jazykové znalosti, dbejte na ekologickou výchovu a zdravý životní styl.Poznejte naši školu

Pojďte s námi
do školky!

Vaše dítě s námi stráví vždy den hravě, a přitom se ještě spoustu věcí naučí. Dbáme na rozvoj osobnosti a správnou životosprávu v milém a podnětném prostředí.Poznejte naši školu

Pojďte se s námi
rozvíjet!

Naši zkušení pedagogové se o rozvoj Vašeho dítěte postarají i odpoledne. Kromě školní družiny nabízíme i nejrůznější mimoškolní aktivity, které pomohou Vaší ratolesti v rozvoji svých talentů.Poznejte naši školu

Žákovská knížka

Aktuality a akce

27
01

Olympiáda dětí a mládeže 2020

Olympiáda dětí a mládeže 2020
Blahopřejeme našemu současnému žákovi 7. ročníku Štěpánovi Hlaváčkovi k zisku stříbrné medaile ve snowboardové disciplíně slopetstyle a bronzové medaile ve snowboardcrossu. Dále blahopřejeme naší bývalé žákyni Thee Reichmacherové k zisku zlaté madaile v krasobruslení, Janu Turčinovi, Ivaně a Elišce Česákovým za reprezentaci v akrobatickém lyžování - skicross. 

24
05

Kostel Bor

Májové zpívání pro maminky

Tak se jmenoval program, ve kterém děti z 1. - 4. třídy ze Sadova svým ...

>> Zobrazit všechny novinky

Informace pro žáky 2. stupně a jejich zákonné zástupceVýuka v červnu 2020 v budově základní školy v Otovicích pro žáky 2. stupně z kapacitních důvodů NEBUDE OBNOVENA. Nadále pokračuje distanční výuka. Třídní učitelé 2. stupně stanovili žákům termín pro vyřešení záležitostí souvisejících s ukončením školního roku, např. vyzvednutí osobních věcí, odevzdání učebnic, čipů apod.Termíny pro vyzvednutí osobních věcí a odevzdání učebnic

třída              termín                 čas

6. A              19. 06.                9:00

7. A              24. 06.                9:00

8. A              23. 06.                9:00

9. A              15. 06.                9:00Děkujeme za pochopení.