Pojďte se s námi
vzdělávat!

Staňte se součástí našeho kolektivu, nechte své dítě kvalitně studovat, podporujte jeho jazykové znalosti, dbejte na ekologickou výchovu a zdravý životní styl.Poznejte naši školu

Pojďte s námi
do školky!

Vaše dítě s námi stráví vždy den hravě, a přitom se ještě spoustu věcí naučí. Dbáme na rozvoj osobnosti a správnou životosprávu v milém a podnětném prostředí.Poznejte naši školu

Pojďte se s námi
rozvíjet!

Naši zkušení pedagogové se o rozvoj Vašeho dítěte postarají i odpoledne. Kromě školní družiny nabízíme i nejrůznější mimoškolní aktivity, které pomohou Vaší ratolesti v rozvoji svých talentů.Poznejte naši školu

Žákovská knížka

Aktuality a akce

27
01

Olympiáda dětí a mládeže 2020

Olympiáda dětí a mládeže 2020
Blahopřejeme našemu současnému žákovi 7. ročníku Štěpánovi Hlaváčkovi k zisku stříbrné medaile ve snowboardové disciplíně slopetstyle a bronzové medaile ve snowboardcrossu. Dále blahopřejeme naší bývalé žákyni Thee Reichmacherové k zisku zlaté madaile v krasobruslení, Janu Turčinovi, Ivaně a Elišce Česákovým za reprezentaci v akrobatickém lyžování - skicross. 

24
05

Kostel Bor

Májové zpívání pro maminky

Tak se jmenoval program, ve kterém děti z 1. - 4. třídy ze Sadova svým ...

>> Zobrazit všechny novinky

Výchovný koncert – Hrátky s filmovou hudbou

V pátek 7.2. 2020 navštívili téměř všichni žáci naší školy v Otovicích a Sadově výchovný koncert, který se konal v Karlovarském městském divadle. Koncert si pro nás připravili Karlovarský symfonický orchestr, šéfdirigent Jan Kučera a herec a hudebník Ondřej Brousek. Slyšeli jsme hudbu filmovou, pohádkovou a také i hororovou. Byl nám představen orchestr a jeho jednotlivé sekce s nástroji. Hodinu plnou hudby a filmové projekce jsme si všichni moc užili a třeba si při sledování nějakého filmu uvědomíme, jak je hudba pro film důležitá a že by s jinou hudbou byl film úplně jiný.

Zapsala Mgr. Horváthová Marie

Výchovný koncer...
Výchovný koncer...
Výchovný koncer...
Výchovný koncer...