Pojďte se s námi
vzdělávat!

Staňte se součástí našeho kolektivu, nechte své dítě kvalitně studovat, podporujte jeho jazykové znalosti, dbejte na ekologickou výchovu a zdravý životní styl.Poznejte naši školu

Pojďte s námi
do školky!

Vaše dítě s námi stráví vždy den hravě, a přitom se ještě spoustu věcí naučí. Dbáme na rozvoj osobnosti a správnou životosprávu v milém a podnětném prostředí.Poznejte naši školu

Pojďte se s námi
rozvíjet!

Naši zkušení pedagogové se o rozvoj Vašeho dítěte postarají i odpoledne. Kromě školní družiny nabízíme i nejrůznější mimoškolní aktivity, které pomohou Vaší ratolesti v rozvoji svých talentů.Poznejte naši školu

Žákovská knížka

Aktuality a akce

27
01

Olympiáda dětí a mládeže 2020

Olympiáda dětí a mládeže 2020
Blahopřejeme našemu současnému žákovi 7. ročníku Štěpánovi Hlaváčkovi k zisku stříbrné medaile ve snowboardové disciplíně slopetstyle a bronzové medaile ve snowboardcrossu. Dále blahopřejeme naší bývalé žákyni Thee Reichmacherové k zisku zlaté madaile v krasobruslení, Janu Turčinovi, Ivaně a Elišce Česákovým za reprezentaci v akrobatickém lyžování - skicross. 

24
05

Kostel Bor

Májové zpívání pro maminky

Tak se jmenoval program, ve kterém děti z 1. - 4. třídy ze Sadova svým ...

>> Zobrazit všechny novinky

Zimní škola v přírodě „Berghof 2020“

Zimní radovánky Křemílka a Vochomůrky


V podělí 27. ledna 2020 se děti a učitelky z mateřské školy v Hájku sešly v hotelu Berghof v Krušných horách. Celkem se zúčastnilo 34 dětí ze tříd Berušek a Motýlků. Ze třídy Žabiček za námi dojížděly 2 děti.V pondělí při příjezdu se počasí moc zimně netvářilo, ale hned druhý den nám napadla sněhová peřina, takže pravé zimní radovánky začaly. A celý týden nám zima vydržela.Na horách nás čekal týden her a dobrodružství, kterým nás provázeli skřítci Křemílek a Vochomůrka. Skřítci se svými kamarády měli na každý den pro děti připravené úkoly, které děti plnily s maximálním vypětím sil. Pomáhaly zakletým vílám či probuzené květince, vysvobozovaly ukradené hodiny u sovy Rozárky nebo hlídaly šišaté vajíčko slepičce Pipce. Samozřejmě nesměla chybět večerní hra a vyhodnocení s odměnou.

I letošní rok se nám zimní škola v přírodě vyvedla a samozřejmě již máme zamluvený termín na další rok!
Zimní škola v p...
Zimní škola v p...
Zimní škola v p...
Zimní škola v p...
Zimní škola v p...
Zimní škola v p...
Zimní škola v p...