Pojďte se s námi
vzdělávat!

Staňte se součástí našeho kolektivu, nechte své dítě kvalitně studovat, podporujte jeho jazykové znalosti, dbejte na ekologickou výchovu a zdravý životní styl.Poznejte naši školu

Pojďte s námi
do školky!

Vaše dítě s námi stráví vždy den hravě, a přitom se ještě spoustu věcí naučí. Dbáme na rozvoj osobnosti a správnou životosprávu v milém a podnětném prostředí.Poznejte naši školu

Pojďte se s námi
rozvíjet!

Naši zkušení pedagogové se o rozvoj Vašeho dítěte postarají i odpoledne. Kromě školní družiny nabízíme i nejrůznější mimoškolní aktivity, které pomohou Vaší ratolesti v rozvoji svých talentů.Poznejte naši školu

Žákovská knížka

Aktuality a akce

27
01

Olympiáda dětí a mládeže 2020

Olympiáda dětí a mládeže 2020
Blahopřejeme našemu současnému žákovi 7. ročníku Štěpánovi Hlaváčkovi k zisku stříbrné medaile ve snowboardové disciplíně slopetstyle a bronzové medaile ve snowboardcrossu. Dále blahopřejeme naší bývalé žákyni Thee Reichmacherové k zisku zlaté madaile v krasobruslení, Janu Turčinovi, Ivaně a Elišce Česákovým za reprezentaci v akrobatickém lyžování - skicross. 

24
05

Kostel Bor

Májové zpívání pro maminky

Tak se jmenoval program, ve kterém děti z 1. - 4. třídy ze Sadova svým ...

>> Zobrazit všechny novinky

Workshop „Svět zdraví“
20. 1. 2020 se žáci 7.A zúčastnili workshopu Svět zdraví v Centru bezpečí a rizik v Karlových Varech, Tuhnicích. Lektory byli pracovníci Záchranné služby Karlovy Vary.
V teoretické části se žáci seznámili se třemi základními kroky první pomoci. Jak správně postupovat v případě poskytování první pomoci a zároveň neohrozit sám sebe.
V praktické části si žáci vyzkoušeli teoretické informace aplikovat a poskytnout první pomoc v simulovaných situacích, se kterými se mohou setkat v běžném životě.
Žáci ve skupinkách poskytovali první pomoc v případě infarktu, těžké zlomeniny končetiny, masívního krvácení, vyzkoušeli si resuscitaci na modelové figuríně, hovor na linku 155 apod.
Celý workshop byl podán srozumitelnou a záživnou formou, za což náleží lektorům velká pochvala.

Zapsala: RNDr. Zuzana Karafiátová

Workshop „Svět ...
Workshop „Svět ...
Workshop „Svět ...
Workshop „Svět ...
Workshop „Svět ...
Workshop „Svět ...
Workshop „Svět ...
Workshop „Svět ...
Workshop „Svět ...