Pojďte se s námi
vzdělávat!

Staňte se součástí našeho kolektivu, nechte své dítě kvalitně studovat, podporujte jeho jazykové znalosti, dbejte na ekologickou výchovu a zdravý životní styl.Poznejte naši školu

Pojďte s námi
do školky!

Vaše dítě s námi stráví vždy den hravě, a přitom se ještě spoustu věcí naučí. Dbáme na rozvoj osobnosti a správnou životosprávu v milém a podnětném prostředí.Poznejte naši školu

Pojďte se s námi
rozvíjet!

Naši zkušení pedagogové se o rozvoj Vašeho dítěte postarají i odpoledne. Kromě školní družiny nabízíme i nejrůznější mimoškolní aktivity, které pomohou Vaší ratolesti v rozvoji svých talentů.Poznejte naši školu

Žákovská knížka

Aktuality a akce

24
05

Kostel Bor

Májové zpívání pro maminky

Tak se jmenoval program, ve kterém děti z 1. - 4. třídy ze Sadova svým ...
24
05

Knihovna - Praha

Dubnové a květnové akce sadovské školy

V polovině dubna se všichni žáci v Sadově jeli podívat do Městské knihovny Ostrov....

>> Zobrazit všechny novinky

Nabídka obědů pro cizí strávníky

Školní jídelna Otovice nabízí od 13. ledna 2020 obědy pro cizí strávníky. Oběd bude vydáván ve dnech školní výuky v době od 10:40 hodin do 11:20 hodin za cenu 80,- Kč. Oběd lze v této době odebrat do jídlonosiče nebo si ho sníst ve školní jídelně. Aktuální jídelníček je k nahlédnutí na stránkách školy a ve školní jídelně. Podrobné informace k objednávání a odhlašování obědů podá vedoucí školní jídelny na č. 725 527 242