Pojďte se s námi
vzdělávat!

Staňte se součástí našeho kolektivu, nechte své dítě kvalitně studovat, podporujte jeho jazykové znalosti, dbejte na ekologickou výchovu a zdravý životní styl.Poznejte naši školu

Pojďte s námi
do školky!

Vaše dítě s námi stráví vždy den hravě, a přitom se ještě spoustu věcí naučí. Dbáme na rozvoj osobnosti a správnou životosprávu v milém a podnětném prostředí.Poznejte naši školu

Pojďte se s námi
rozvíjet!

Naši zkušení pedagogové se o rozvoj Vašeho dítěte postarají i odpoledne. Kromě školní družiny nabízíme i nejrůznější mimoškolní aktivity, které pomohou Vaší ratolesti v rozvoji svých talentů.Poznejte naši školu

Žákovská knížka

Aktuality a akce

27
01

Olympiáda dětí a mládeže 2020

Olympiáda dětí a mládeže 2020
Blahopřejeme našemu současnému žákovi 7. ročníku Štěpánovi Hlaváčkovi k zisku stříbrné medaile ve snowboardové disciplíně slopetstyle a bronzové medaile ve snowboardcrossu. Dále blahopřejeme naší bývalé žákyni Thee Reichmacherové k zisku zlaté madaile v krasobruslení, Janu Turčinovi, Ivaně a Elišce Česákovým za reprezentaci v akrobatickém lyžování - skicross. 

24
05

Kostel Bor

Májové zpívání pro maminky

Tak se jmenoval program, ve kterém děti z 1. - 4. třídy ze Sadova svým ...

>> Zobrazit všechny novinky

Tříkrálová sbírka 2020


Již k tradičním akcím naší školy patří účast na „Tříkrálové sbírce“ organizované Farní charitou Karlovy Vary. Letošní rok se této akce zúčastnili dobrovolníci z řad žáků 8. ročníku v doprovodu své třídní učitelky a asistentky pedagoga. Celkem 2 skupiny koledovaly ve firmách na území katastru obce Otovice a blízkého okolí. Koledníci se setkali s kladným přijetím u veřejnosti a za finanční příspěvky dárců rozdávali drobné dárečky. Výtěžek sbírky bude věnován na úhradu části nákladů potřebných na provoz Týdenního stacionáře pro osoby s Alzheimerovou chorobou v Karlových Varech. Všem koledníkům bych chtěla poděkovat za příkladné vystupování a vzornou reprezentaci naší základní školy.


Zapsala Mgr. Horváthová Marie