Pojďte se s námi
vzdělávat!

Staňte se součástí našeho kolektivu, nechte své dítě kvalitně studovat, podporujte jeho jazykové znalosti, dbejte na ekologickou výchovu a zdravý životní styl.Poznejte naši školu

Pojďte s námi
do školky!

Vaše dítě s námi stráví vždy den hravě, a přitom se ještě spoustu věcí naučí. Dbáme na rozvoj osobnosti a správnou životosprávu v milém a podnětném prostředí.Poznejte naši školu

Pojďte se s námi
rozvíjet!

Naši zkušení pedagogové se o rozvoj Vašeho dítěte postarají i odpoledne. Kromě školní družiny nabízíme i nejrůznější mimoškolní aktivity, které pomohou Vaší ratolesti v rozvoji svých talentů.Poznejte naši školu

Žákovská knížka

Aktuality a akce

27
01

Olympiáda dětí a mládeže 2020

Olympiáda dětí a mládeže 2020
Blahopřejeme našemu současnému žákovi 7. ročníku Štěpánovi Hlaváčkovi k zisku stříbrné medaile ve snowboardové disciplíně slopetstyle a bronzové medaile ve snowboardcrossu. Dále blahopřejeme naší bývalé žákyni Thee Reichmacherové k zisku zlaté madaile v krasobruslení, Janu Turčinovi, Ivaně a Elišce Česákovým za reprezentaci v akrobatickém lyžování - skicross. 

24
05

Kostel Bor

Májové zpívání pro maminky

Tak se jmenoval program, ve kterém děti z 1. - 4. třídy ze Sadova svým ...

>> Zobrazit všechny novinky

Dostaveníčko s anďěly          V adventu se uzavírá působení celého podzimu, ocitáme se v době adventní, v době radostného očekávání, kdy nastává zklidnění a uvědomění si, že sice nyní je nám fyzické slunce nejvzdálenější, ale světla uvnitř nás přibývá. A tak odpolední rozsvícená škola přivítala děti, rodiče i prarodiče v připravených vánočních dílnách vánočním punčem, čajem, vlastnoručně vyráběným cukrovím z dětských dílen a velkým vánočním jarmarkem. Všichni společně pak pracovali na vánočních ozdobách i na zdobení školního vánočního stromu. Děti si pak na začátku adventu mohly projít adventní spirálou, spirálou radosti, obrazu naší vlastní cesty do nitra. Pocítily tajemnou atmosféru – ticho, rostoucí světlo předávané andělem, uklidnění i očekávání. Zjistily, že svět i v chladivých a pochmurných barvách je krásný. Následovalo divadelní představení, které přineslo druhé setkání s andělem. Tentokrát anděl zvěstoval cestu k Betlému a přinesl všem radostnou zprávu o očekávaném narození děťátka. Do třetice se andělé objevili v písních a básních, které děti zpívaly a přednášely u právě rozsvíceného vánočního stromu. Taková odpoledne nás vybízejí k tomu, abychom si znovu připomínali významy a souvislosti tohoto světa, kterému hrozí tak nebezpečná samozřejmost.


          Přeji nám všem, abychom si pořád uvědomovali, že to světlo v nás stále přebývá.

Krásný zbytek adventního času.ZŠ Sadov

Dostaveníčko s ...
Dostaveníčko s ...
Dostaveníčko s ...
Dostaveníčko s ...
Dostaveníčko s ...
Dostaveníčko s ...
Dostaveníčko s ...
Dostaveníčko s ...
Dostaveníčko s ...