Pojďte se s námi
vzdělávat!

Staňte se součástí našeho kolektivu, nechte své dítě kvalitně studovat, podporujte jeho jazykové znalosti, dbejte na ekologickou výchovu a zdravý životní styl.Poznejte naši školu

Pojďte s námi
do školky!

Vaše dítě s námi stráví vždy den hravě, a přitom se ještě spoustu věcí naučí. Dbáme na rozvoj osobnosti a správnou životosprávu v milém a podnětném prostředí.Poznejte naši školu

Pojďte se s námi
rozvíjet!

Naši zkušení pedagogové se o rozvoj Vašeho dítěte postarají i odpoledne. Kromě školní družiny nabízíme i nejrůznější mimoškolní aktivity, které pomohou Vaší ratolesti v rozvoji svých talentů.Poznejte naši školu

Žákovská knížka

Aktuality a akce

27
01

Olympiáda dětí a mládeže 2020

Olympiáda dětí a mládeže 2020
Blahopřejeme našemu současnému žákovi 7. ročníku Štěpánovi Hlaváčkovi k zisku stříbrné medaile ve snowboardové disciplíně slopetstyle a bronzové medaile ve snowboardcrossu. Dále blahopřejeme naší bývalé žákyni Thee Reichmacherové k zisku zlaté madaile v krasobruslení, Janu Turčinovi, Ivaně a Elišce Česákovým za reprezentaci v akrobatickém lyžování - skicross. 

24
05

Kostel Bor

Májové zpívání pro maminky

Tak se jmenoval program, ve kterém děti z 1. - 4. třídy ze Sadova svým ...

>> Zobrazit všechny novinky

30 let od Sametové revoluce

Žáci devátého ročníku se 20. 11. 2019 účastnili projektového dne pro školy, jehož součástí byla přednáška, výstava, promítání filmů a workshop. Seznámili se s historickými fakty k „sametové revoluci“. V galerii SUPERMARKET wc si žáci pomocí šablon, koláží a propagačních technik vytvořili plakáty, které budou součástí výstavy ve veřejném prostoru.

Průřezová témata: český jazyk, občanská nauka, dějepis, výtvarná výchova, designové myšlení, typografie, kritické myšlení. Poutavá přednáška historika karlovarského muzea Jana Nedvěda a interaktivní tvořivý workshop netradičně přiblížil žákům rok 1989.

Zapsala: Mgr. Horváthová Marie

30 let od Samet...
30 let od Samet...
30 let od Samet...
30 let od Samet...
30 let od Samet...
30 let od Samet...
30 let od Samet...
30 let od Samet...
30 let od Samet...
30 let od Samet...
30 let od Samet...
30 let od Samet...