Pojďte se s námi
vzdělávat!

Staňte se součástí našeho kolektivu, nechte své dítě kvalitně studovat, podporujte jeho jazykové znalosti, dbejte na ekologickou výchovu a zdravý životní styl.Poznejte naši školu

Pojďte s námi
do školky!

Vaše dítě s námi stráví vždy den hravě, a přitom se ještě spoustu věcí naučí. Dbáme na rozvoj osobnosti a správnou životosprávu v milém a podnětném prostředí.Poznejte naši školu

Pojďte se s námi
rozvíjet!

Naši zkušení pedagogové se o rozvoj Vašeho dítěte postarají i odpoledne. Kromě školní družiny nabízíme i nejrůznější mimoškolní aktivity, které pomohou Vaší ratolesti v rozvoji svých talentů.Poznejte naši školu

Žákovská knížka

Aktuality a akce

27
01

Olympiáda dětí a mládeže 2020

Olympiáda dětí a mládeže 2020
Blahopřejeme našemu současnému žákovi 7. ročníku Štěpánovi Hlaváčkovi k zisku stříbrné medaile ve snowboardové disciplíně slopetstyle a bronzové medaile ve snowboardcrossu. Dále blahopřejeme naší bývalé žákyni Thee Reichmacherové k zisku zlaté madaile v krasobruslení, Janu Turčinovi, Ivaně a Elišce Česákovým za reprezentaci v akrobatickém lyžování - skicross. 

24
05

Kostel Bor

Májové zpívání pro maminky

Tak se jmenoval program, ve kterém děti z 1. - 4. třídy ze Sadova svým ...

>> Zobrazit všechny novinky

Dlabání dýní a Halloween v Sadově

Velmi povedenou akcí, která v minulých dnech proběhla napříč mateřskou školou, základní školou a školní družinou, bylo „Dlabání dýní“ a oslava anglosaského svátku Halloween.

Oba dny si užily hlavně děti, ale také dospělí. Jak je vidět na fotografiích, téměř všichni se zúčastnili v kostýmech a vyzkoušeli si nejen kouzelné lektvary, odvážné šmátrání v tajemných krabicích, lovení jablíček, tanec a zpěv „halloweenských“ hitů, vyrábění duchů z látky, malování na balónky, ale také ochutnali speciality, které dodali žáci 5. B. Úspěch slavila i dýňová polévka vyrobená dětmi a paní vychovatelkou v družině. Poděkování patří nejen všem účastníkům i paní kuchařkám za krásně barevný oběd, ale také rodičům, kteří tuto akci podpořili.                                                                
Halloween sadov...
Halloween sadov...
Halloween sadov...
Halloween sadov...
Halloween sadov...
Halloween sadov...
Halloween sadov...
Halloween sadov...
Halloween sadov...
Halloween sadov...
Halloween sadov...
Halloween sadov...
Halloween sadov...
Halloween sadov...
Halloween sadov...
Halloween sadov...
Halloween sadov...
Halloween sadov...
Halloween sadov...
Halloween sadov...
Halloween sadov...
Halloween sadov...
Halloween sadov...
Halloween sadov...
Halloween sadov...