Pojďte se s námi
vzdělávat!

Staňte se součástí našeho kolektivu, nechte své dítě kvalitně studovat, podporujte jeho jazykové znalosti, dbejte na ekologickou výchovu a zdravý životní styl.Poznejte naši školu

Pojďte s námi
do školky!

Vaše dítě s námi stráví vždy den hravě, a přitom se ještě spoustu věcí naučí. Dbáme na rozvoj osobnosti a správnou životosprávu v milém a podnětném prostředí.Poznejte naši školu

Pojďte se s námi
rozvíjet!

Naši zkušení pedagogové se o rozvoj Vašeho dítěte postarají i odpoledne. Kromě školní družiny nabízíme i nejrůznější mimoškolní aktivity, které pomohou Vaší ratolesti v rozvoji svých talentů.Poznejte naši školu

Žákovská knížka

Aktuality a akce

27
01

Olympiáda dětí a mládeže 2020

Olympiáda dětí a mládeže 2020
Blahopřejeme našemu současnému žákovi 7. ročníku Štěpánovi Hlaváčkovi k zisku stříbrné medaile ve snowboardové disciplíně slopetstyle a bronzové medaile ve snowboardcrossu. Dále blahopřejeme naší bývalé žákyni Thee Reichmacherové k zisku zlaté madaile v krasobruslení, Janu Turčinovi, Ivaně a Elišce Česákovým za reprezentaci v akrobatickém lyžování - skicross. 

24
05

Kostel Bor

Májové zpívání pro maminky

Tak se jmenoval program, ve kterém děti z 1. - 4. třídy ze Sadova svým ...

>> Zobrazit všechny novinky

Návštěva dopravního hřiště 

V pátek 27.9.2019 se žáci 4. A a 4. B zúčastnili výuky na dopravním hřišti v Karlových Varech...


Návštěva dopravního hřiště


V pátek 27.9.2019 se žáci 4. A a 4. B zúčastnili výuky na dopravním hřišti v Karlových Varech. Nejenom, že si čtvrťáci pod vedením instruktorů zopakovali dopravní značky a řešili křižovatky v učebně, ale také si vše vyzkoušeli v praxi. Na zapůjčených kolech jezdili podle pravidel na dětském dopravním hřišti. Zde se ukázalo, jak je někdy těžké sledovat více věcí najednou, např. semafory, chodce, značky a ostatní účastníky provozu.

V květnu tito žáci absolvují další dopoledne na dopravním hřišti. Pokud prokážou potřebné znalosti a dovednosti, mohou tentokrát získat průkaz cyklisty.

Přejeme jim hodně štěstí!

Dopravní hřiště
Dopravní hřiště
Dopravní hřiště
Dopravní hřiště
Dopravní hřiště
Dopravní hřiště
Dopravní hřiště
Dopravní hřiště
Dopravní hřiště
Dopravní hřiště
Dopravní hřiště
Dopravní hřiště