Pojďte se s námi
vzdělávat!

Staňte se součástí našeho kolektivu, nechte své dítě kvalitně studovat, podporujte jeho jazykové znalosti, dbejte na ekologickou výchovu a zdravý životní styl.Poznejte naši školu

Pojďte s námi
do školky!

Vaše dítě s námi stráví vždy den hravě, a přitom se ještě spoustu věcí naučí. Dbáme na rozvoj osobnosti a správnou životosprávu v milém a podnětném prostředí.Poznejte naši školu

Pojďte se s námi
rozvíjet!

Naši zkušení pedagogové se o rozvoj Vašeho dítěte postarají i odpoledne. Kromě školní družiny nabízíme i nejrůznější mimoškolní aktivity, které pomohou Vaší ratolesti v rozvoji svých talentů.Poznejte naši školu

Žákovská knížka

Aktuality a akce

27
01

Olympiáda dětí a mládeže 2020

Olympiáda dětí a mládeže 2020
Blahopřejeme našemu současnému žákovi 7. ročníku Štěpánovi Hlaváčkovi k zisku stříbrné medaile ve snowboardové disciplíně slopetstyle a bronzové medaile ve snowboardcrossu. Dále blahopřejeme naší bývalé žákyni Thee Reichmacherové k zisku zlaté madaile v krasobruslení, Janu Turčinovi, Ivaně a Elišce Česákovým za reprezentaci v akrobatickém lyžování - skicross. 

24
05

Kostel Bor

Májové zpívání pro maminky

Tak se jmenoval program, ve kterém děti z 1. - 4. třídy ze Sadova svým ...

>> Zobrazit všechny novinky

Lesní pedagogika 

Ve dnech 17.-18.9.2019 se Mateřská škola Hájek vypravila na lesní pedagogiku...


Ve dnech 17.-18.9.2019 se Mateřská škola Hájek vypravila na lesní pedagogiku do lesů u Karlových Varů v okolí Sv. Linhart. V lesní oboře jsme se aktivně zapojili do lesních her a kvízů, které pro nás byly připraveny. Zahráli jsme si hru na lesní vnímání a tripexeso v přírodě. Nejvíce se dětem líbila hra na laň a rysa. Paní učitelka měla zavázané oči, byla laní a ostatní děti se ji snažily, jako rys ulovit. V oboře jsme také pozorovali divoká prasata, daňky a jeleny. Děti se dozvěděly spousty informací o lesní zvěři. Ještě nás čekají dvě podobná dopoledne s pracovníky Lázeňských lesů Karlovy Vary a moc se na ně těšíme.

Za MŠ Hájek 
Šárka Jesslová

Lesní pedagogik...
Lesní pedagogik...
Lesní pedagogik...
Lesní pedagogik...
Lesní pedagogik...