Pojďte se s námi
vzdělávat!

Staňte se součástí našeho kolektivu, nechte své dítě kvalitně studovat, podporujte jeho jazykové znalosti, dbejte na ekologickou výchovu a zdravý životní styl.Poznejte naši školu

Pojďte s námi
do školky!

Vaše dítě s námi stráví vždy den hravě, a přitom se ještě spoustu věcí naučí. Dbáme na rozvoj osobnosti a správnou životosprávu v milém a podnětném prostředí.Poznejte naši školu

Pojďte se s námi
rozvíjet!

Naši zkušení pedagogové se o rozvoj Vašeho dítěte postarají i odpoledne. Kromě školní družiny nabízíme i nejrůznější mimoškolní aktivity, které pomohou Vaší ratolesti v rozvoji svých talentů.Poznejte naši školu

Žákovská knížka

Aktuality a akce

27
01

Olympiáda dětí a mládeže 2020

Olympiáda dětí a mládeže 2020
Blahopřejeme našemu současnému žákovi 7. ročníku Štěpánovi Hlaváčkovi k zisku stříbrné medaile ve snowboardové disciplíně slopetstyle a bronzové medaile ve snowboardcrossu. Dále blahopřejeme naší bývalé žákyni Thee Reichmacherové k zisku zlaté madaile v krasobruslení, Janu Turčinovi, Ivaně a Elišce Česákovým za reprezentaci v akrobatickém lyžování - skicross. 

24
05

Kostel Bor

Májové zpívání pro maminky

Tak se jmenoval program, ve kterém děti z 1. - 4. třídy ze Sadova svým ...

>> Zobrazit všechny novinky

Stmelovací výjezd 6. A

Žáci šestého ročníku se v průběhu prvního týdne školního roku zúčastnili pobytového stmelovacího výletu do environmentálního centra PROUD Horažďovice....Stmelovací výjezd 6. ročníku ve dnech 4. – 6. září 2019Žáci šestého ročníku se v průběhu prvního týdne školního roku zúčastnili pobytového stmelovacího výletu do environmentálního centra PROUD Horažďovice. PROUD je jedním z pracovišť Domu dětí a mládeže v Horažďovicích, který zřizuje Plzeňský kraj. Sídlo PROUDu, Podbranský mlýn, se nachází na levém břehu řeky Otavy v těsné blízkosti historického centra. Environmentální centrum poskytuje moderní výukové zázemí (audiovizuální učebna s promítací technikou, badatelská učebna s PC a malou chemickou laboratoří, galerie s čítárnou) ke kterému náleží také venkovní prostory za domem s travnatou plochou, ohništěm a velkoprostorovým stanem využívaným jako venkovní učebna. Budova je vybavena vlastním gastronomickým i ubytovacím zázemím s kapacitou 31 lůžek.

Během celého pobytu se o nás staraly zaměstnankyně centra, které si pro nás připravily báječný program. Po časově náročné cestě vlakem jsme se po příjezdu na místo vydatně naobědvali a začali se ubytovávat. Po krátkém odpočinku jsme se vydali do přírodovědného centra, kde jsme nasedli na koloběžky a vyjeli jsme řádit do zámeckého parku. Celé odpoledne jsme strávili v přírodě a hráli rozmanité hry, u kterých jsme se všichni náramně bavili. Do postelí jsme ulehli zcela vyčerpaní. Druhý den nás čekal celodenní výlet po okolí. Navštívili jsme například zříceninu hradu Prácheň, kde jsme si uvařili luxusní kotlíkovou polévku, dále přírodní památku Svaté Pole, kde zemřel Rudolf Habsburský a také jsme navštívili kapli svaté Anny, kde přímo pod kaplí vyvěrá léčivý pramen. V průběhu dne jsme opět hráli spoustu prima her. Náročný den jsme zakončili společným shlédnutím filmu a šupky do hajan. Ráno po vydatné snídani, jsme si zabalili, uklidili, shrnuli a zhodnotili celou akci, poděkovali za velmi příjemný pobyt, rozloučili se a vydali se na zpáteční skoro 5 hodin trvající cestu. Akce byla velmi úspěšná, všichni žáci se aktivně zapojovali do zábavných aktivit, nikdo se nenudil, cíl výjezdu byl splněn.

Cíl akce: žáci poznali sebe i své spolužáky v netradičních situacích, účinně spolupracovali, diskutovali ve skupině, společně řešili problémy a vzájemně si pomáhali. Žáci si uvědomili svou roli ve třídě. Stmelovací v. 2...
Stmelovací v. 2...
Stmelovací v. 2...
Stmelovací v. 2...
Stmelovací v. 2...
Stmelovací v. 2...
Stmelovací v. 2...
Stmelovací v. 2...
Stmelovací v. 2...
Stmelovací v. 2...
Stmelovací v. 2...