Pojďte se s námi
vzdělávat!

Staňte se součástí našeho kolektivu, nechte své dítě kvalitně studovat, podporujte jeho jazykové znalosti, dbejte na ekologickou výchovu a zdravý životní styl.Poznejte naši školu

Pojďte s námi
do školky!

Vaše dítě s námi stráví vždy den hravě, a přitom se ještě spoustu věcí naučí. Dbáme na rozvoj osobnosti a správnou životosprávu v milém a podnětném prostředí.Poznejte naši školu

Pojďte se s námi
rozvíjet!

Naši zkušení pedagogové se o rozvoj Vašeho dítěte postarají i odpoledne. Kromě školní družiny nabízíme i nejrůznější mimoškolní aktivity, které pomohou Vaší ratolesti v rozvoji svých talentů.Poznejte naši školu

Žákovská knížka

Aktuality a akce

27
01

Olympiáda dětí a mládeže 2020

Olympiáda dětí a mládeže 2020
Blahopřejeme našemu současnému žákovi 7. ročníku Štěpánovi Hlaváčkovi k zisku stříbrné medaile ve snowboardové disciplíně slopetstyle a bronzové medaile ve snowboardcrossu. Dále blahopřejeme naší bývalé žákyni Thee Reichmacherové k zisku zlaté madaile v krasobruslení, Janu Turčinovi, Ivaně a Elišce Česákovým za reprezentaci v akrobatickém lyžování - skicross. 

24
05

Kostel Bor

Májové zpívání pro maminky

Tak se jmenoval program, ve kterém děti z 1. - 4. třídy ze Sadova svým ...

>> Zobrazit všechny novinky

Vážení rodiče,

na základě dohody vedení a zaměstnanců školy se zřizovateli školy si Vás dovolujeme pozvat na shromáždění zřizovatelů, vedení školy, zaměstnanců a rodičů, které se bude konat ve středu dne 4. 9. 2019 od 17.00 hodin ve velkém sále kulturního domu v Sadově. Vzhledem k tomu, že od konce června došlo k některým zásadním změnám a mezi rodiči a na sociálních sítích jsme zaznamenali různé dezinformace, nepravdy a pomluvy, bude program shromáždění následující:

          - informace o stavu a připravenosti školy na školní rok 2019/2020

          - informace o změnách ve vedení školy a přesunech některých zaměstnanců

          - dotazy a diskuse k daným tématům.

Věříme, že máte zájem o dění ve škole, najdete si čas a zúčastníte se tohoto shromáždění.

                                                           Za vedení školy Mgr. Martin Tichý